Довідка-об'єктивка на директора школи

Ширяєва

Наталя Вячеславівна

Дніпровського ліцею № 129 Дніпровської міської ради

Народилась: 15 травня 1969 року у м. Дніпрі, Україна.

Освіта: вища, у 1992 році закінчила факультет початкової Бердянського державного педагогічного інституту, за спеціальністю «Педагогіка та методика початкової освіти», у 2006 – економічний факультет Міжрегіональної академії управління персоналом за спеціальністю «Управління персоналом, економіка праці».

Має вищу кваліфікаційну категорію. Звання «учитель-методист».

На керівній посаді з 2010 року. За цей час заклад освіти має значні успіхи в різних напрямках діяльності, зокрема у навчанні. Так, за результатами ЗНО школа завжди входить в тридцятку кращих шкіл Дніпра; у 2019 році увійшла в 200 кращих шкіл України за результатами складання математики та фізики; у 2022/2023 навчальному році стала кращою серед шкіл Самарського району.

Наші учні – учасники і призери предметних олімпіад,  учасники наукових та волонтерських проєктів. Серед них: лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України Шибка Ігор; призер Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, студентка  Нью-Йоркської Малої академії наук, член  Європейського Молодіжного Парламенту Посол європейської молоді Марія Аршиннікова. Серед випускників школи Михайло Ткач – журналіст, кореспондент видання «Українська правда»; Станіслав Тимофеєнко – баскетболіст, центровий команди Дніпра та збірної України.

Заклад пишається своїми педагогами. Серед них є лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації музичне мистецтво Гамрекелі Ю. З.(2018), призери міського та обласного конкурсу «Учитель року» в номінаціях фізика (Сесь Н. В.), англійська мова (Тарасова І. О.), трудове навчання (Білик Н. В.), музичне мистецтво (Кузьменко Є. М.). Вчитель мистецтва Кузьменко Є. М. – переможець та призер багатьох змагань з туризму – у 2023 році посів I місце з кульової стрільби серед чоловіків у спартакіаді місцевої професійної спілки «Об’єднання працівників освіти».

У 2023 році колектив школи (як учнівський, так і учительський) отримав Подяки від Департаменту гуманітарної політики за активну громадянську позицію та волонтерську допомогу .

Нагороди: 2008 рік – нагрудний знак «Відмінник освіти України»;

2003, 2012 рік – Почесна грамота Міністерства освіти і науки України;