Правила поведінки здобувачів освіти в школі

ВИТЯГ З НАКАЗУ ПО ШКОЛІ

22.08.2023                                                                                      № 01-02/21-01-од

м. Дніпро

Про режим роботи ліцею

в 2023/2024 навчальному році

12. Затвердити правила поведінки учнів:

12.1. Учень приходить до школи за 20-30 хвилин до початку занять, проходить в класний кабінет, займає робоче місце і готує все необхідне до уроку.

12.2. Учні зобов’язані мати все необхідне приладдя: зошит, щоденник, підручник тощо. Користуватися підручниками необхідно охайно для подальшої передачі учням наступних класів.

12.3. Дзвінок на урок – для здобувачів освіти: після нього жоден учень не виходить з класу, а знаходиться на своєму робочому місці. Дзвоник по закінченню уроку – для вчителя: тільки після того, як учитель оголосить про закінчення уроку, учні можуть встати і вийти з класу.

12.4. Учні повинні з повагою ставитись до один до одного, до педагогів та всіх інших працівників ліцею.

12.5. Учні повинні бережливо ставитись до майна ліцею, до своїх особистих речей та до речей інших здобувачів освіти й вчителів.

12.6. Забороняється приносити в школу та на її територію зброю (навіть іграшкову), вибухові та вогненебезпечні речовини, гострі предмети, карти (гральні), алкогольні напої, цигарки, жуйку, а також літературу, аудіо, відеопродукцію аморального змісту.

12.7. Забороняється без дозволу педагогів залишати приміщення і територію школи в урочний час. У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікаря або заяву від батьків відносно причини відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважної причини забороняється.