НОУ "Світанок" інформує

УВАГА!!! 24 лютого розпочинається конкурс-захист наукових робіт. Детальна інформація буде представлена через шкільне телебачення

Підведені підсумки ІІ туру олімпіад

Управління освіти та науки підбило підсумки міських олімпіад. Самарський район виборов 42 призових місця, з яких 18 - перемоги 129-ї школи

СОБОРИ НААШИХ ДУШ

Вітаємо Балашову Софію (5-Б) та Русакову Катерину (11 кл.) з успішним виступом у міському турі Всеукраїнського конкурсу "Собори наших душ"
4 лют. 2016

Відбулось засідання наукової комісії

2 лютого 2016 року, в Києві, відбулось засідання наукової комісії, на яку делегація школи представляла матеріали для вступу в експеримент Всеукраїнського рівня. Комісією одностайно підтримана обрана тема, у звязку з чим поздоровляємо весь колектив з початком великої роботи!!!
4 лют. 2016

Відбувся семінар

28 січня на базі СШ № 129 ФМП відбувся семінар заступникв директорів з НВР шкіл Самарського району. Під час зустрічі відбулась розмова щодо якості освіти та чинників, які впливають на її підвищення
21 груд. 2015

До уваги учнів 1-4 класів та їх батьків

Новорічна ялинка, Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої з нетерпінням чекають на Вас!

Акція "Діти-дітям"

Благодарність школярам школи від вихованців дитячого інтернату "Горлиця"
17 груд. 2015

Благодійна акція «Новорічний подарунок для бійця»

Волонтери школи запрошують всіх учнів та батьків долучитися до благодійної акції «Новорічний подарунок для бійця»

День святого Миколая

Найулюбленіше свято усіх дітей - день святого Миколая
14 груд. 2015

Вітаємо!

Вчителя англійської мови Тарасову І.О.