15 січ. 2015

ЗНО–2015: до чого готуватися?

У 2015 році вступ до вищих навчальних закладів здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.
4 січ. 2015

Подорож до мальовничих зимових Карпат

На початку зимових канікул учні 6-Б та 6-В класів разом зі своїми класними керівниками та батьками відправилися у подорож до мальовничих зимових Карпат
6 лист. 2014

Остапу Вишні - 125!

13 листопада 2014 року вся Україна відзначає 125-ту річницю від дня народження відомого українського письменника-сатирика, гумориста Остапа Вишні
30 жовт. 2014

Подорож до Миколиного хутора у селищі Петриківка

На осінніх канікулах відбулася подорож учнів 5-Б та 6-В класів до Миколиного хутора у селищі Петриківка

Потрібна люстрація освітніх чиновників, - Лікарчук

Директор УЦОЯО вважає, що існуючі освітні чиновники нездатні на проведення освітніх реформ
3 черв. 2014

МОН вимагає припинити чиновницьку бюрократію в освіті

Міністерство освіти і науки України здійснило черговий крок щодо дебюрократизації освітнього процесу у навчальних закладах, зокрема щодо припинення практики створення та вимагання від дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів документації та звітності, не передбаченої законодавством України.

Допоможіть абітурієнтам Сходу у поселенні під час ЗНО

Абітурієнти південно-східних регіонів потребуватимуть тимчасового житла на період ЗНО
3 черв. 2014

Табір з вивченням польської в Карпатах

Програма Європейська Освіта запрошує школярів старших класів та абітурієнтів скористатись чудовою нагодою вивчити польську мову та відпочити у мальовничому карпатському місті Яремче.
3 черв. 2014

Затверджено зміни до умов прийому до ВНЗ

Міністерством освіти і науки України затверджено зміни до Умов прийому до ВНЗ України в 2014 році.
24 квіт. 2014

До уваги абітурієнтів!

У календарі проведення ЗНО відбулися зміни: змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.