Подорож до Миколиного хутора у селищі Петриківка

30 жовт. 2014
На осінніх канікулах відбулася подорож учнів 5-Б та 6-В класів до Миколиного хутора у селищі Петриківка

Петриківський розпис відомий далеко за межами України своїм неповторним рослинним орнаментом, який давно став візитівкою України. Сотні туристів з усього світу щороку відвідують селище, щоб ознайомитися з цим видом декоративного народного малярства. Ось і ми віришили відвідати Миколин хутір - центр петриківського розпису.

Микола та Валентина Деки  – відоме подружжя майстрів петриківського розпису –  в своїй оселі організували музей-садибу в етностилі, притаманному давнім українським хатам. Тут ми не тільки спробували малювати петриківку, робити ляльку-мотанку та розписувати писанки, але й скуштували домашніх традиційних страв, із задоволенням взяли участь у іграх та змаганнях. Переодягнувшись в українські костюми, всі з радістю позмагалися у танцювальному конкурсі. З гарним настроєм, позитивними емоціями та незабутніми враженнями діти повернулися до рідного міста.