1 груд. 2022

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРИДНІПРОВСЬКУ!

Розпочато запис в групу інженерного 3D моделювання! Астроклуб "Прямуй за Сонцем!" Міської станції юних техніків Дніпра запрошує учнів 9-11 класів на заняття, під час яких можна навчитися створювати за допомогою спеціальних комп'ютерних програм об'ємні моделі.
1 груд. 2022

Потрібна допомога

з 24 лютого наш заклад долучився до активної волонтерської діяльності. На сьогодні є потреба в матеріалах для виготовлення маскувальних сіток (тканина білого, сірого, чорного, коричневого кольорів; нитки для плетіння основи сіток)
1 серп. 2022

Щодо проведення загальношкільної конференції

Шановні колеги, батьки, учні! Традиційна серпнева загальношкільна конференція буде проведена 17 серпня 2022 року о 18.00.
17 лют. 2022

Уроки медіаграмотності

17 лютого дорослі та діти нашого закладу долучилися до проведення уроків медіаграмотності. Метою такого заходу стало формування навичок критичного сприйняття інформації, протидія маніпуляціям тощо.
9 лют. 2022

До уваги батьків

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.
3 груд. 2021

До уваги батьків, здобувачів освіти, педагогів

Шановні учні, вчителі, батьки! Радимо вам скористатися сайтом Всеукраїнська школа онлайн! Інформація з сайта стане в нагоді і тим, хто хоче більш досконало вивчати улюблений предмет, і тим хто з якись причин пропустив або не зрозумів ту чи іншу тему. Також рекомендуємо вам ознайомитися з матеріалами сайту Дія. Цифрова Освіта. Посилання на сайти дивись нижче
3 груд. 2021