Уроки медіаграмотності

17 лют. 2022
17 лютого дорослі та діти нашого закладу долучилися до проведення уроків медіаграмотності. Метою такого заходу стало формування навичок критичного сприйняття інформації, протидія маніпуляціям тощо.

Ще у 2018 році вчителі нашої школи Юлія Гамрекелі, Світлана Майтак, Галина Шкута, Світлана Шаталова завдяки Міжнародному проєкту IREX "Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність" залучилися до експериментальної програми, яка допомагає знайомити учнів закладу з основами медіаграмотності на уроках української мови та літератури, історії та мистецтва.
Сьогодня, в час відкритого доступу і дорослих, і дітей до медіапростору, такі уроки надважливі! Адже аналіз фейків, розрізнення фактів і суджень, які загрози можуть чекати на дітей в соціальних мережах - це ті питання, до вирішення яких долучаються діти під час уроків медіаграмотності