День цивільного захисту

17 квіт. 2015
Сьогодні, 17 квітня 2015 року, у школі пройшов традиційний щорічний День цивільного захисту

Сьогоднішній ранок у школі розпочався з того, що усі учні та вчителі школи були запрошені на лінійку, метою якої стало проведення Дня цивільного захисту.

На лінійці було оголошено план проведення запланованих заходів, місцем та часом проведення Дня ЦЗ.

Для наймолодших учнів школи класними керівниками були проведені тематичні класні години.

У частині естафетних змагань запекла боротьба розгорнулася між командами 10-А та 11-А класів. Під час змагань було дуже багато хвилюючих моментів, а захоплені та зосереджені обличчя вболівальників говорять самі за себе. Ніхто не остався байдужим! У напруженій боротьбі перемогу одержала команда 10-А класу, з чим щиро їх вітаємо!

Також у рамках проведення Дня ЦЗ біло проведену навчальну евакуацію учнів та працівників школи на пришкільний майданчик для ігор за сигналом "Увага всім".