Традиційний щорічний фестиваль "Екотворчість"

26 лют. 2015
26 лютого 2015 року на базі нашої школи відбувся традиційний фестиваль "Екотворчість"

Кожного дня ми відчиняємо двері своєї домівки. По один її бік – наш маленький домашній світ: родина, дитинство, юність; по інший – величезний світ, і ім’я йому – Природа.

Спілкування з природою дає нам радість. Мабуть, тому, що природа – це невичерпне джерело краси, яка не може залишити байдужою навіть найчерствішу людину.

Неодноразово, всіх небайдужих до навколишньої природи, всіх, кого радує весняний прихід і ознаки пробудження життя в природі, запросив прийняти участь фестиваль "Екотворчість".

Кожна свідома людина повинна обов'язково мати загальне уявлення про особливості сучасного екологічного стану, а також про основні напрямки охорони навколишнього середовища, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки. Охорона природних ресурсів є одним із напрямків виховання сучасного підростаючого покоління. Основними джерелами прісної води на території України є стоки річок Дніпра, Дністра, Південного Бугу, Сіверського Дінця, Дунаю з притоками, і навіть малих річок північного узбережжя Чорного і Азовського морів. Порушення норм якостей води досягло рівнів, які ведуть до деградації водних екосистем, зниження продуктивності водойм. Велика частина населення України використовує на свої життєві потреби недоброякісну воду, що загрожує здоров'ю української нації.

Тому невипадковою стала й тема цьогорічного фестивалю "Екотворчість" - захист водних ресурсів.

У конкурсі взяли участь екобригради СШ № 11,27,39,125 та СШ № 129 ФМП.  Компетентним журі було відмічено, що виступ кожної бригади був дуже яскравим, неординарним.

Своїм виступом наші учні довели, що школа сьогодні виховує свідомих, небайдужих громадян своєї держави, які люблять природу та сумлінно доносять цю любов до громадськості.

Щиро вітаємо екопатруль нашої школи з почесним ІІ місцем та бажаємо наступних перемог!!!