До 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка

24 січ. 2014

У 2014 році Україна готується відзначити 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – геніального українського поета, художника, мислителя.   Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові,чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність Вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

Безперечно, для гідного відзначення ювілею та з метою залучення якнайбільшої кількості учнів у школі заплановано цілу низку різножанрових культурно-мистецьких заходів.

Одним із таких заходів стала літературна вітальня "І в душі моїй Кобзар", яку було проведено в актовій залі школи 5 листопада. З вуст учнів лунали улюблені поезії Т.Г. Шевченка, було сценічно відображено маловідомі сторінки біографії молодого Шевченка. зноманітними призами й подяками. Найкращих чтиців було відзначено різноманітними призами і подяками.