Міський конкурс "Полчаса на чудеса"

13 груд. 2013
Протягом 11 та 12 грудня 2013 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбувся міський конкурс "Полчаса на чудеса", у якому взяли участь учні 3-4 класів навчальних закладів міста.

Мета конкурсу - розвиток інтересів до пізнання навколишнього світу та відкриття нового (формування та сприяння розвитку естетичної культури колективною творчою справою).
Цього року конкурс передбачав подорож цікавими зупинками-завданнями, на яких учасники проявляли свої кмітливість, знання та навички у різних сферах життя.
Учні 4-Б класу (класний керівник Мамонова С.О.) стали лауреатами міського конкурсу та були нагороджені дипломом управління освіти та науки, нагородними фігурами. Молодці!