Лист міліціонеру

23 вер. 2013

«Лист міліціонеру» - саме так називається просвітницька акція для дітей, оголошена Міністерством внутрішніх справ серед учнів третіх - п’ятих класів. За умовами акції учні загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл та ліцеїв з 1 вересня по 1 грудня цього року можуть написати свої листи співробітникам міліції. Міліціонери знайомлять учнів шкіл з умовами цього конкурсу, нагадують маленьким громадянам правила безпечної поведінки.

Яким має бути сучасний український міліціонер? Дітям пропонують пофантазувати, висловити свої думки і побажання, поставити питання правоохоронцям. На авторів найкращих робіт чекають чудові призи: сучасний планшет, сенсорний мобільний телефон та радіокерований міліцейський автомобіль. «Лист міліціонеру» - саме так називається просвітницька акція для дітей, оголошена Міністерством внутрішніх справ серед учнів третіх - п’ятих класів.   За умовами акції учні загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл та ліцеїв з 1 вересня по 1 грудня цього року можуть написати свої листи співробітникам міліції. Міліціонери знайомлять учнів шкіл з умовами цього конкурсу, нагадують маленьким громадянам правила безпечної поведінки.

Учні нашої школи також приєдналися до цієї акції. Варто зазначити, що дітей, чиї роботи визнають найцікавішими, запросять до МВС для нагородження з нагоди 22-річниці святкування Дня української міліції - 20 грудня цього року.

Учні нашої школи також приєдналися до цієї акції.