Екскурсії до зали Бойової слави

27 вер. 2013
Славетне минуле нашого рідного краю

У рамках заходів до визволення Дніпропетровська та Дніпропетровської області від німецько-фашистських загарбників протягом тижня (23.09-27.09. 2013 р.) у нашій школі для учнів 5-6 класів відбулися тематичні екскурсії до шкільної зали Бойової слави. Ексурсоводами стали учні 10-х класів, які розповіли, що кожна з ключових битв Великої Вітчизняної проходила драматично, з перемінним успіхом (крім битви за Дніпро), про істотний вплив на хід і результат війни, що операції, які проводилися групами фронтів, фронтами і арміями, певним чином вплинули на характер і хід збройної боротьби.

Крім того, учні 5-6 класів дізналися про славетне минуле нашого рідного краю, про бойові заслуги ветеранів Великої Вітчизняної війни, які мешкали і мешкають у рідному Придніпровську.