Привітання поранених бійців з Великоднем

18 квіт. 2017
14 квітня, напередодні Великого свята воскресіння Христового учні та дорослі школи привітали поранених бійців, які проходять лікування у військовому шпиталі м. Дніпра

Це вже стало традицією: збирати подарунки та провідувати тих, хто ціню свого життя та здоров*я відстоює право України на вільне життя.

Так і цього разу діти разом з дорослими (учителями та батьками) назбирали цілу купу подарунків. Тут були і смаколики, і святкові паски, і смачні пиріжки. А крім вкуснощів -  миючі засоби, такі необхідні у буденному житті.

Також стало традицією по дорозі до шпиталю заїжджати на авто та залізничний вокзали, щоб кавою, чаєм, солодощами привітати тих, хто повертається додому або держить шлячх до своїх військових розташувань.

Слава Україні!