13 лист. 2017

Відбулась районна олімпіада з англійської мови

Щиро вітаємо Срібняк Анастасію, ученицю 11-А класу з перемогою в районній олімпіаді з англійської мови!
13 лист. 2017

Вітаємо переможців районної олімпіади з математики!

11 листопада відбулась районна олімпіада з математики. Вітаємо команду школи, яка у повному складі посіла призові місця: Акулов Дмитро (10-А клас) І місце, Целуйко Данило (9-А клас) І місце, Резунова Катерина (8-А клас) ІІ місце, Завязкін Денис (7-Б клас) ІІ місце, Пікова Інна (6-А клас) ІІ місце, Семененко Ігор (11-А клас) ІІІ місце.
9 лист. 2017

Вітаємо переможців районної олімпіади з географії!

Щиро вітаємо учнів школи - призерів та переможця районної олімпіади з географії: Семененка Ігоря (11-А клас, І місце), Целуйка Данила (9-А клас, ІІ місце), Дрігу Ігоря (10-А клас, ІІІ місце)!
9 лист. 2017

Вітаємо переможців районної олімпіади з обслуговуючої праці!

Вітаємо переможців олімпіади з обслуговуючої праці: Зайченко Юлію (11-Б клас, І місце), Шарамок Катерину 7-Б клас (І місце), Сульдіну Діану (8-Б клас, І місце), а також Федорченко Олександру (10-А клас) та Орєхову Алісу (8-А клас) за друге місце. Дякуємо вам, дівчата!
9 лист. 2017

Вітаємо переможців районної олімпіади з біології!

5 учнів представляли школу в районній олімпіаді з біології і всі п*ятеро стали її переможцями та призерами: Григор*єва Вероніка (7-Б клас, І місце), Гугуєва Діана (8-А клас, ІІІ місце), Целуйко Данило (9-А клас, І місце), Тарасенко Катерина (10-А клас, ІІ місце), Іванов Артем (11-А клас, І місце).
9 лист. 2017

Вітаємо переможців районної олімпіади з української мови!

Цього року кращими стали Тютюнник Марія (7-А клас, І місце), Мерікова Анна (8-А клас, ІІІ місце), Голікова Анастасія (9-А клас, І місце), Іванов Артем (11-А клас, ІІ місце).
7 лист. 2017

Розпочався набір майбутніх пешокласників

З 3 листопада в школі стартував конкурсний набір майбутніх першокласників. З деталями процедури співбесіди можна ознайомитись на сайті школи у вкладці "Правила прийому до школи"
17 жовт. 2017

Дякуємо тобі, воїне!

13 жовтня, напередодні свята захисників України, вже традиційно, відбулась акція щодо підтримки поранених Дніпровського шпиталю, а також надання допомоги авто та залізничному вокзалам. Силами дорослих та дітей було зібрано майже 2 мікроавтобуси подарунків: вареники та пиріжки, чай, кава та смаколики - всім цим ми порадували наших бійців у святковий день!
12 жовт. 2017

Запрошуємо на святковий концерт!

13 жовтня, о 13.30, в актовій залі школи відбудеться святковий концерт на честь захисників України
12 жовт. 2017

Увага! Зміна режиму роботи школи 13.10.2017

Шановні учні та батьки! У зв*язку із прийдешнім святом захисника України режим роботи школи 13 жовтня буде змінений. Більш детально можна ознайомитись далі.