Міський семінар для директорів навчальних закладів

10 квіт. 2014
8 квітня на базі нашої школи відбувся семінар для директорів навчальних закладів міста

08.04.2014 року на базінашої школи відбувся міський семінар-практикум керівників закладів міста Дніпропетровська на тему: «Управління процесом упровадження інноваційних педагогічних технологій у шкільну практику».

Під час проведення теоретичного модулю виступили методист науково-методичного Центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Л.М. Башкатова   та доцент кафедри управління загальноосвітніми навчальними закладами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук Л.В. Вознюк, які розкрили методологічні засади управління інноваційними процесами в загальноосвітньому навчальному закладі.

Л.М. Башкатова                                         Л.В. Вознюк

Директор 129-ї школи Н.В. Ширяєва ознайомила присутніх системою управління в умовах спеціалізованої фізико-математичної школи.

До практичного модулю увійшли 4 заходи.

Вчитель початкових класів Т.В. Михайліва представила науково-педагогічний проект «Інтелект України» як засіб впровадження системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей. Калейдоскоп з 6 предметів надав змогу порівняти зміст навчальної програми проекту та традиційної, побачити особливості викладання предметів, інтегрованих курсів, познайомитись з методами та прийомами, за допомогою яких учитель формує в учнів уміння самостійно добувати знання.

Інноваційні аспекти використання інформаційно-комунікативних технологій в школі представила вчитель фізики Н.В. Сесь. Проведений майстер-клас надав змогу побачити яким чином сучасний підхід до викладання сприяє високій ефективності уроку та його результативності. Також були представлені можливості використання WEB-технологій в практику роботи школи.

Також учасникам семінару була представлена програма компанії «Smarsy» – «Безпека та інновації навчальним закладам» (топ-менджер компанії Д. Мешенцев), направлена на  підвищення рівня безпеки навчального закладу. Під час свого виступу представник компанії наголосив на тому, що участь в програмі звільняє педагогів від рутинної облікової роботи та спрямовує їх потенціал на підвищення якості навчального процесу.

Наприкінці семінару його учасникам був представлений звіт школи щодо системи роботи навчального закладу з формування та розвитку в школярів творчих здібностей. Учні школи представили гостям свої творчі досягнення у різних видах мистецтва: театральному, вокальному та хореографії.