Районний конкурс команд дружин юних рятівників

4 квіт. 2014
4 квітня 2014 року відбувся ХХ, ювілейний, фестиваль дружин юних рятівників

4 квітня цього року наша школа гостинно приймала учасників 20-го, ювілейного, фестивалю Дружин Юних Рятівників.

Вже двадцять років поспіль Фестиваль дружин юних рятувальників проводиться з метою пропаганди знань правил пожежної безпеки та навчання дітей і підлітків дій в екстремальних ситуаціях, розвитку руху дружин юних пожежних, виявлення творчих здібностей у дітей та юнацтва.

Цього року у фестивалю брали участь команди п'ять шкіл району: № 70, 125, 127, 39 та 129. Усі команди добре підготувалися  у свої виступах намагалися розкрити тему фестивалю, були в яскравих барвистих костюмах.

Компетентне журі розподілило місця. І ось... Неперможним лідером фестивалю ДЮР-2014 стала команда нашої школи "Самарські рятівняночки". Щиро вітаємо дівчаток 5-Б класу та керівника шкільної команди ДЮР Рябишеву В.Л. Бажаємо їм успіху, бо вони будуть представляти район на міському фестивалі, який відбудеться у Міському палаці дітей та юнацтва 14 квітня 2014 року.