Районний конкурс "Серце на долоні"

14 бер. 2014
13 березня у нашій школі відбувся районний тур міського конкурсу "Серце на долоні"

Кожного року у районі серед старшокласників проводиться конкурс «Серце на долоні», метою якого є виховання в них естетичного ставлення до життя, взаємоповаги та культури почуттів на життєвих прикладах; сприяння створенню атмосфери комфорту для прояву духовної свободи особи за допомогою емоційної відвертості педагога і дітей.

Кожна команда представила сценічну програму з використанням відео та музичного оформлення, яскравого елементу сценічного дизайну. Сценічна програма команд мала оригінальну сюжетну лінію, передавала велич і радість почуттів, їх неповторність. Компетентному журі було непросто оцінити виступи команд нашої школи та школи № 122, бо обидві команди показали високий рівень майстерності.

За результатами конкурсу обидві команди посіли І місце та будуть представляти район: команда нашої школи -  на міському конкурсі"Серце на долоні" 21 березня, а команда школи № 122 - на міському театральному конкурсі.