Районний фестиваль "Екотворчість"

20 лют. 2014
19 лютого відбувся районний фестиваль "Екотворчість"

19 лютого в актовій залі нашої школи відбувся районний етап фестивалю "Екотворчість", в якому брали участь 4 школи району: СШ №39, СШ № 27, СШ № 98 та СШ № 129 ФМП. Цього року темою фестивалю стало "Хай планета завжди буде вільна і чиста, первоцвіти цвітуть, як барвисте намисто"

У своїх виступах агітбригади порушували проблеми екологічної ситуації в районі, демонстрували результати і досягнення проведеної природоохоронної, дослідницько-експериментальної роботи, ставили завдання для поліпшення навколишнього середовища. Вирішення проблем екології місцевого значення демонстрували вдаючись до театралізації, режисури, художньої самодіяльності, використання мультимедійних засобів та активізації аудиторії.

Своїми художніми номерами та презентаціями учні довели, що школа сьогодні виховує свідомих , небайдужих громадян своєї держави, які люблять природу та сумлінно доносять цю любов до громадськості.
Роботи агітбригад оцінювало компетентне журі, яке відмітило якісну підготовку та гарні результати представлених агітбригад. За результатами роботи журі Гран-прі конкурсу отримала команда нашої школи "Екопатруль" та буде представляти район на міському фестивалю.

Щиро вітаємо нашу команду-переможницю!!!