Тиждень безпечного Інтернету

4 лют. 2014
Протягом тижня, з 04.02 по 11.02.2014 року, у школі проходить тиждень безпечного Інтернету

В Україні 96% дітей віком від 10 до 17 років користуються Інтернетом, але більше половини не знають про те, яка небезпека чекає на них в мережі. В мережі Інтернет з’являється багато нецензурної та насильницької інформації. З метою недопущення дітей до такої інформації та пропаганди безпечного Інтернету у нашій школі з 4 по 11 лютого проводиться Тиждень безпечного Інтернету.

У рамках тижня для учнів початкових класів було проведено:
•    творчий   конкурс   малюнків   про   важливість   навичок   безпечного використання глобальної мережі Інтернет.
•    бесіда психолога "Як Інтернет впливає на психіку дитини?"
З учнями середньої та старшої ланки організовано ознайомлення з питаннями інформаційної безпеки, з матеріалами, які зможуть допомогти дітям захистити себе від небезпеки віртуального світу та навчити їх правилам безпечного поводження у світовій мережі.
Учням були наведені приклади з життя. Діти дійшли висновку, що користування мережею Інтернет приносить не тільки користь, а може бути також небезпечним, якщо не дотримуватися правил користування Інтернетом та його ресурсами.
Усі заходи спрямовані на  поширення інформації щодо правил безпечного користування мережею Інтернет, формування в учнів, вчителів та батьків навичок безпечного користування інформаційними мережевими ресурсами; залучення колективу школи до пошуку шляхів розв'язання проблеми формування інформаційної культури учнів;