Міський фестиваль воєнно-патріотичної пісні

23 жовт. 2013

23 жовтня 2013 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль воєнно-патріотичної пісні до 70-річчя визволення Дніпропетровська, в рамках тижня воєнно-патріотичного виховання.
Присутніх вітали міський голова - І.І.Куліченко та голова міської ради ветеранів - А.Ф.Клешня.

На цьому конкурсі обличчям Самарського району став колектив нашої школи "Срібна терція". І це невипадково.  Спів дівчаток, який супроводжувався слайд-шоу та виступом шоу-балету, сколихнув серця присутніх, допоміг пережити ті хвилюючі події.

Виступ колективу "Срібна терція" було відзначено почесним дипломом переможця даного конкурсу.