Відзначаємо 70-ту річницю визволення міста та області від німецько-фашистських загарбників

14 жовт. 2013
Районний конкурс військової пісні "Пісня завжди поміж нас"

Дніпропетровськ був окупований фашистами у серпні 1941 року, і лише через 2 роки - 25 жовтня 1943  - у місто війшли радянські війська. Визволення Дніпропетровська, як і визволення Дніпропетровської області та всієї України, проходило крок за кроком, район за районом, місто за містом. Надзвичайно важко було нашому народу здобути Перемогу. Буквально кожен шматок нашої землі облитий кров’ю людей, які вчинили героїчний подвиг заради наступних поколінь. Бої за звільнення були важкими, але із нашими солдатами завжди залишалася пісня.

"Пісня завжди поміж нас" - таку назву має районний конкурс військової пісні, який відбувся 14 жовтня 2013 року на базі  СШ № 27. Від чудових воєнних пісень, знайомих до кожної літери, кожного звуку, емоції переповнювали.

Ми пишаємось тим, що переможцями цього конкурсу стали учні нашої школи Кондрашова Єлизавета (10-А), Шаповалова Олександра (11-Б), Цариніна Ганна (9-А) та Шило Катерина (9-А). Спів дівчаток, який супроводжувався слайд-шоу, повернув нас у ті страшні часи, сколихнув серця, допоміг пережити ті хвилюючі події.

Дівчата будуть захищати честь району у міському конкурсі військово-патріотичної пісні до 70-річчя визволення Дніпропетровська. Бажаємо їм успіху!