Як пройде 1 Вересня в нашій школі

28 серп. 2017
День Знань в нашій школі розпочнеться о 9.00, коли весь колектив збереться на подвір*ї біля ганку навчального закладу, щоб привітати малечу-першокласників із першим в їх житті навчальним днем. А далі...

Далі буде велика перерва, під час якої ви зможете пофографуватись із рідними, пройтись коридорами рідної школи, подивитись як вона змінилась за літо. У цей же час будуть харчуватись учні 1-2 класів, а також діти 3-В та 4-Б,В класів.

О 10.00 розпочнеться 2-й урок, присвячений нашій державі Україні. О 10.45 пролунає дзвоник і 3-4 класи, а також діти пільгових категорій будуть запрошені до їдальні.

3-й урок розпочнеться об 11.00. Його тема - правила поводження в школі, організація безпеки життєдіяльності під час навчального процесу, а також під час знаходження вдома. По завершені уроку, об 11.45, учні школи підуть додому, але до цього буде організоване харчування тих учнів 5-11 класів, які напередодні виявили бажання.