Відбулась наукова конференція

10 бер. 2017
10 березня в актовій залі школи на високому рівні пройшла наукова конференція із захисту науково-дослідницьких робіт з математики та фізики

У 2016-2017 н.р. у фізико-математичній 129-й школі було запроваджено есперимент: захист наукових проектів та науково-дослідницьких робіт (форма роботи - за вибором учнів) став обов*язковою частиною навчально-виховного процесу в класах, які працюють за поглибленним вивченням математики та фізики. Головна вимога до роботи - тема її повинна відповідати програмному матеріалу, який вивчається в даному класі, і, головне, учень повинен пов*язати цю тему з навколишнім життям, розкрити її практичну значущість. Кращі роботи були озвучені сьогодні. Доповідачами стали учні 9-10 класів, а глядачами та учасниками - 7-10 класи. Захід був надзвичайно цікавим, а також корисним для тих, хто в наступному році вперше спробує себе на науковій ниві.