Відбувся обласний семінар

27 лют. 2017
21.02.2017 року на базі школи відбувся семінар-практикум керівників МО та вчителів трудового навчання Дніпропетровської області, під час якого обговорювались питання за темою "Інноваційні підходи до викладання технологічної освіти учнів"

Учасники семінару дали високу оцінку системі технологічної освіти в умовах профільної школи, яку представили працівники СШ № 129 ФМП. Під час заходу обговорювались питання сучасної парадигми технологічної освіти (доповідач к.п.н. ДОІППО Ковальчук І.М.), були представлені інновації в організації вивчення трудового навчання у м. Дніпрі (доповідач Бойко І.М., методист методичного Центру ДГП ДМР). Під час практичного модулю було переглянуто дві відкритих уроки, два майстер-класи та імпровізований концерт, метою якого було показати різномаїття костюмів та сценічного обладнання, виготовленого вчителями праці 129-ї школи.