День Миру в школі

21 вер. 2016
Сьогдні, 21.09.2016 р. у нашій Сонячній школі святкувався День миру. Символом цього свята є голуб, а тому наша малеча власноруч виготовила безліч птахів та прикрасила ними нашу шкільну оселю

Велика подяка вчителю ОТМ Гамрекелі Ю.З., яка разом з педагогом-організатором Корсун Г.Є. стали головними організаторами цього заходу. Саме ці дві тендітні та надзвичайно творчі учиетльки разом з дітьми обводили та вирізали долоньки, розмальовували їх; з різнокольорового паперу складали голубів, а потім всім цим скарбом прикрашали свої кабінети та рідну школу.

Звернуло увагу те, що багато долоньок діти розмалювали саме в жовто-блакитні кольори. А це значить, що вони хочуть Миру, затишку, тепла та любові у нашій рідній Україні.