23 трав. 2018

Щодо вступу до 1 класу

Шановні батьки! У вкладці "Зарахування до школи" ви зможете ознайомитись з переліком документів, які необхідні для вступу до 1 класу нашого навчального закладу. Також там ви знайдете форму заяви, яку необхідно буде написати
23 трав. 2018

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

Шановні батьки! У бічному меню, передостанньою, ми розмістили вкладку "ОГОЛОШЕННЯ", в якій будемо викладати накази та інші документи, які вносять зміни в організацію освітнього процесу та ритм життя нашого закладу
19 трав. 2018

Про зарахування до школи

Шановні відвідувачі сайту нашого освітнього закладу. Повідомляємо, що ми створили нову вкладку "Зарахування до школи", яку ви зможете знайти у Вільному доступі (бічне меню). Саме через неї ми будемо повідомляти вам про стан набору в 1 клас, а також про кількість вільних місць в інших класах нашої школи.
8 трав. 2018

Розпочато акцію "Квіти Дніпра"

У рамках міського екологічної акції «Квіти Дніпра» та з метою формуванню екологічної культури дітей та учнівської молоді, виховання любові до природи рідного краю у КЗО «СШ № 129 ФМП» ДМР під керівництвом вчителів Самойленко І.О., Білик Н.В., педагога-організатора Корсун Г.Є. було залучено учнів школи до виконання робіт з зовнішнього озеленення шкільних клумб. Учні 8-Б класу виготовили проект озеленення та впровадили його в життя.
8 трав. 2018

До Дня пам'яті та примирення

8 травня школа вшановувала героїв Другої світової війни, які захищали нашу країну. Відбувся цілий ряд заходів: - в актовій залі пройшов урок-реквієм для учнів 5-х та 9-х класів, - відбулось вшанування під час класних годин, - оформлена тематична виставка дитячих творчих робіт, - учні 8-9 класів підготували відеопрезентації для шкільного телебачення, - проведена екскурсія "Шляхи пам'яті", - покладання квітів біля пам'ятника Марії Ярової.
7 трав. 2018

Вітаємо з перемогою!

05.05.2018 відбувся фінальний етап міської військово-патріотичної спортивної гри "Прорив" ("Дніпровська звитяга"). Вітаємо нашу команду 11-А,Б класів, яка, отримавши І місце у відбірковому турі, перемогла і у фіналі гри!

Від серця до серця

6.04.2018 року учні школи передавали подарунки, солодощі,вітальні листівки з Великоднем, з найщирішими побажаннями швидкого одужання до військового шпиталю та до волонтерського пункту, залізничного та автовокзалів.

Навчання з пожежної безпеки

6 квітня в школі відбулись загальношкільені навчання з пожежної безпеки
6 квіт. 2018

Життя - це найперше любов!..

05.04.2018 до 100-річчя з дня народження Олеся Гончара, найвеличнішої особистості нашого часу, відбулося ревю "Життя - це найперше любов..."

Вітаємо призерів!

Закінчились міські спортивні змагання "Олімпійське лелеченя", і ми з радістю вітаємо нашу команду і її тренера Бочарову І.С. з ІІ призовим місцем!