КЗО "Спеціалізована школа № 129 фізико-математичного профілю" Дніпровської міської ради

ПРО РОБОТУ ШКОЛИ ПІСЛЯ ДНЯ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

14 бер. 2019
Шановні учні, батьки! Повідомляємо вам, що заняття після виборів Президента України розпочнуться 02 квітня 2019 року.

Керуючись ст. 23, ст. 26 Закону України «Про освіту», ст. 22 Закону України «Про загальну середню освіту», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, враховуючи те, що для проведення виборів Президента України в закладі працюватиме дві дільничні виборчі комісії, а також те, що в день виборів 31 березня 2019 року у школі буде присутня велика кількість сторонніх осіб (члени двох дільничних виборчих комісій, понад 4000 виборців, інші особи), з метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства до організації освітнього процесу запланований такий режим роботи закладу:

Зміст роботи

1.

25.03.2019-31.03.2019

Весняні канікули

2.

01.04.2019

Проведення дезінфекційних заходів силами трудового колективу школи

3.

02.04.2019

Відновлення навчальних занять.

Повідомляємо, що надолуження навчального матеріалу за 01.04.2019 буде проведене за рахунок інтенсифікації.

Усі учасники освітнього процесу (учні, батьки, педпрацівники), а також завідувач виробництвом шкільної їдальні будуть своєчасно проінформовані про зазначені вище зміни в організації освітнього процесу.